Mng Kargo Şakirpaşa Şubesi

Adres

Şakirpaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı Uğurlu Sitesi C/2 Blok No: 273/3 Seyhan Adana

Telefon

0 322 421 2226

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şakirpaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şakirpaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şakirpaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Şakirpaşa şubesine yakın değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Şakirpaşa Şubesi de dahil olmak üzere tüm Mng Kargo şubelerine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google'ın uygulamalarından biri olan Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz. Yol tarifi ve diğer öneriler genel olarak ayrı ayrı etkileri olan değişkenlere bağlı olarak değişmektedir:

Seçtiğiniz başlangıç noktası, şubeye olan mesafeniz, yol boyunca trafik yoğunluğu ve muhtelif yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şakirpaşa Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı önerilerle birlikte trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Şakirpaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Şakirpaşa Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Seyhan Şubeleri

Seyhan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Seyhan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün. Genellikle kargo takibini online yapmak hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takip yapmanız mümkün.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasından sonra altında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Son olarak da hemen sağındaki sorgula butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Şakirpaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.