Mng Kargo Bulvar Şubesi

Adres

Reşatbey Mahallesi 21. Sokak Perdahçı Aartmanı No: 5/C Seyhan Adana

Telefon

0 322 459 4107

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bulvar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bulvar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bulvar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Bulvar şubesine uzak bir konumda yer alıyorsanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Bulvar şubesine yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Maps altyapısının güzelliklerini kullandık. Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları tamamen şu hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yol tarifini değiştiren muhtemel parametreler
  • Mesafe, yoğunluk
  • başlangıç noktanız

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bulvar Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifi Google Maps uygulaması tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Bulvar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Bulvar Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Seyhan Şubeleri

Seyhan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Seyhan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube yetkililerini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman internetten kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son olarak sağındaki veya altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numarası doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz o da sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Bulvar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.