Mng Kargo Bulvar Şubesi

Adres

Reşatbey Mahallesi 21. Sokak Perdahçı Aartmanı No: 5/C Seyhan Adana

Telefon

0 322 459 4107

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bulvar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bulvar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bulvar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Bulvar şubesine uzak bir konumda yer alıyorsanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Bulvar şubesine yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Maps altyapısının güzelliklerini kullandık. Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları tamamen şu hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yol tarifini değiştiren muhtemel parametreler
  • Mesafe, yoğunluk
  • başlangıç noktanız

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bulvar Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifi Google Maps uygulaması tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Bulvar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Bulvar Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Seyhan Şubeleri

Seyhan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Seyhan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip yürütebilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağında yer alan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Son olarak da sağındaki veya altındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip numarası hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı bilmiyorsanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında aynen durur ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Bulvar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.