Mng Kargo Mücahitler Şubesi

Adres

Döşeme Mahallesi Karaisalı Caddesi Kayalı 1 Apartmanı No: 79/A Seyhan Adana

Telefon

0 322 453 4209

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mücahitler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mücahitler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mücahitler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde bir başlangıç noktası seçin.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mücahitler şubesinin adresine yaya gidebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.
Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Mücahitler şubesine yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mücahitler Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte trafik yoğunlukları da hesaba katılarak ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Mücahitler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Mücahitler Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Seyhan Şubeleri

Seyhan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Seyhan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Üstelik online kargo takip işlemleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün.

Sayfanın en üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alt kısımda kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Bir sonraki adım olarak alttaki büyütece dokunun. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra tekrar bakın.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Mücahitler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.