Mng Kargo Mücahitler Şubesi

Adres

Döşeme Mahallesi Karaisalı Caddesi Kayalı 1 Apartmanı No: 79/A Seyhan Adana

Telefon

0 322 453 4209

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mücahitler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mücahitler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mücahitler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde bir başlangıç noktası seçin.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mücahitler şubesinin adresine yaya gidebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.
Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Mücahitler şubesine yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mücahitler Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte trafik yoğunlukları da hesaba katılarak ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Mücahitler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Mücahitler Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Seyhan Şubeleri

Seyhan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Seyhan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün. Üstelik online kargo takip işlemleri daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Akabinde altındaki büyüteci işaretleyin. Takip kodu doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanır kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Mücahitler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.