Mng Kargo Kuruköprü Şubesi

Adres

Hurmalı Mahallesi Bakımyurdu Caddesi Türker İş Merkezi No: 12/D Seyhan Adana

Telefon

0 322 363 4638

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kuruköprü Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kuruköprü Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kuruköprü Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Kuruköprü Şubesi'nin konumuna yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kuruköprü ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi almak için Google Maps uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kuruköprü Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu rotalar Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Kuruköprü Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Kuruköprü Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Seyhan Şubeleri

Seyhan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Seyhan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Son olarak da hemen sağındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunuzu unuttuysanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Kuruköprü Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.