Mng Kargo Kuruköprü Şubesi

Adres

Hurmalı Mahallesi Bakımyurdu Caddesi Türker İş Merkezi No: 12/D Seyhan Adana

Telefon

0 322 363 4638

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kuruköprü Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kuruköprü Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kuruköprü Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Kuruköprü Şubesi'nin konumuna yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kuruköprü ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi almak için Google Maps uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kuruköprü Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu rotalar Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Kuruköprü Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Kuruköprü Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Seyhan Şubeleri

Seyhan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Seyhan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takip yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son olarak hemen sağında yer alan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan birkaç saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Kuruköprü Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.