Mng Kargo Şehitlik Şubesi

Adres

Yeşiloba Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı No: 475/D Seyhan Adana

Telefon

0 322 428 3348

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şehitlik Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şehitlik Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şehitlik Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Şehitlik Şubesi'nin konumuna yaya gidilemiyorsa arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine güzergah çizdirmek için Google'ın geliştirdiği Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız. Burada verilen yol tarifi aslında altta yer alan hususlara bağlı olarak değişmektedir:

  1. Mesafe, yoğunluk
  2. başlangıç noktanız

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şehitlik Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifi yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri rotaların trafik durumlarına da bakılarak ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Şehitlik Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Şehitlik Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Seyhan Şubeleri

Seyhan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Seyhan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Anasayfadan kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Takip numaranız hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazen gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını bilmiyorsanız problem yok yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanır ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Şehitlik Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.