Mng Kargo Şehitlik Şubesi

Adres

Yeşiloba Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı No: 475/D Seyhan Adana

Telefon

0 322 428 3348

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şehitlik Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şehitlik Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şehitlik Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Şehitlik Şubesi'nin konumuna yaya gidilemiyorsa arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine güzergah çizdirmek için Google'ın geliştirdiği Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız. Burada verilen yol tarifi aslında altta yer alan hususlara bağlı olarak değişmektedir:

  1. Mesafe, yoğunluk
  2. başlangıç noktanız

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şehitlik Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifi yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri rotaların trafik durumlarına da bakılarak ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Şehitlik Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Şehitlik Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Seyhan Şubeleri

Seyhan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Seyhan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip hızlıca yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağ taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Şehitlik Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.