Mng Kargo Reşatbey Şubesi

Adres

Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Caddesi Günaydın Apartmanı A Blok No: 22/A Seyhan Adana

Telefon

0 322 459 3532

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Reşatbey Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Reşatbey Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Reşatbey Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Reşatbey şubesinin bulunduğu yere uzak bir konumdaysanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.
Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye rota ve yol tarifi için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Reşatbey Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifi Google yazılımı tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin yol tarifleri trafik yoğunluğu da hesaba katılarak ekranda belirecektir.

Mng Kargo Reşatbey Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Reşatbey Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Seyhan Şubeleri

Seyhan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Seyhan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca internet sitesinden kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak da alt taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numaranız doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken bazen bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip sayfamızda takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Reşatbey Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.