Mng Kargo Reşatbey Şubesi

Adres

Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Caddesi Günaydın Apartmanı A Blok No: 22/A Seyhan Adana

Telefon

0 322 459 3532

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Reşatbey Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Reşatbey Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Reşatbey Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Reşatbey şubesinin bulunduğu yere uzak bir konumdaysanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.
Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye rota ve yol tarifi için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Reşatbey Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifi Google yazılımı tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin yol tarifleri trafik yoğunluğu da hesaba katılarak ekranda belirecektir.

Mng Kargo Reşatbey Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Reşatbey Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Seyhan Şubeleri

Seyhan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Seyhan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemizden de kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son olarak sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Reşatbey Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.