Mng Kargo Ulucami Şubesi

Adres

Ulucami Mahallesi Kızılay Caddesi No: 61/B Seyhan Adana

Telefon

0 322 359 6802

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ulucami Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ulucami Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ulucami Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo Ulucami şubesine yaya gidilemiyorsa arabanızla gidebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Ulucami şubesine ulaşım için Haritalar uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifleri, gecikmeler ve diğer öneriler aslında alttaki parametrelere bağlıdır:

  • Yola çıkış noktası
  • Güzergah mesafesi
  • Acil durumlar veya kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ulucami Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifleri Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleri Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Ulucami Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Ulucami Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Seyhan Şubeleri

Seyhan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Seyhan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip işlemleri zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasından sonra altında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son adım olarak sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı unuttuysanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde kayıtlıdır kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Ulucami Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.