Mng Kargo Ulucami Şubesi

Adres

Ulucami Mahallesi Kızılay Caddesi No: 61/B Seyhan Adana

Telefon

0 322 359 6802

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ulucami Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ulucami Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ulucami Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo Ulucami şubesine yaya gidilemiyorsa arabanızla gidebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Ulucami şubesine ulaşım için Haritalar uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifleri, gecikmeler ve diğer öneriler aslında alttaki parametrelere bağlıdır:

  • Yola çıkış noktası
  • Güzergah mesafesi
  • Acil durumlar veya kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ulucami Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifleri Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleri Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Ulucami Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Ulucami Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Seyhan Şubeleri

Seyhan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Seyhan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün. Üstelik online kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alt kısımda "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bunu da yaptıktan sonra sağındaki veya altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numarası doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunuzu unuttuysanız sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında aynen durur ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Ulucami Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.