Mng Kargo Atlas Şubesi

Adres

Merkez Mahalle Yalçın Koreş Caddesi No: 38 Atlas Konakları A Blok Bahçelievler İstanbul

Telefon

0 212 657 0985

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Atlas Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Atlas Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Atlas Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Atlas Şubesi'nin bulunduğu yere yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Atlas şubesine rota sormak için Google tarafından geliştirilen Maps uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Atlas Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifleri Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Şubeye giden yol tarifi trafik de hesaba katılarak harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Atlas Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Atlas Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Bahçelievler Şubeleri

Bahçelievler ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube yetkililerini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takibi yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağındaki veya altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son olarak alttaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip bilgileriniz doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında uzun süre saklanır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Atlas Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.