Mng Kargo Yayla Şubesi

Adres

Adnan Kahveci Bulvarı Sayan Apartmanı No: 129/2 Bahçelievler İstanbul

Telefon

0 212 441 2475

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yayla Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yayla Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yayla Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış noktasını seçin. Haritada bir noktayı seçerek de ilerleyebilirsiniz.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

Yayla Şubesi'nin konumuna yakın değilseniz toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.
Mng Kargo Yayla şubesinin adresine rota ve yol tarifi için Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yayla Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google yazılımı tarafından hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Yayla Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Yayla Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Bahçelievler Şubeleri

Bahçelievler ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son bir şey daha kaldı sağındaki veya altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Takip numarasını bilmiyorsanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Yayla Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.