Mng Kargo Doğusan Şubesi

Adres

Yenibosna Merkez Mahallesi Doğu Sanayi Sitesi Yılan Tepe Sokak 4. Blok No: 4 Bahçelievler İstanbul

Telefon

0 212 551 3291

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Doğusan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Doğusan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Doğusan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Doğusan şubesinin konumuna uzak bir konumda yer alıyorsanız alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Yukarıda adres ve telefonu verilen şubeye adres bilgilerini teyit etmek üzere Google'ın geliştirdiği Google Maps yazılımını kullanıyoruz.

Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları aslında belirli faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Yola çıkış noktası
  2. Güzergah mesafesi
  3. Acil durumlar veya kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Doğusan Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu güzergahlar Google Maps tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Doğusan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Doğusan Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Bahçelievler Şubeleri

Bahçelievler ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube ile irtibata geçmeden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Son olarak hemen sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini bilmek lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını unuttuysanız problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır ve tekrar erişilebilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Doğusan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.