Mng Kargo Yenibosna Şubesi

Adres

Fevzi Cakmak Mahallesi Göknar Sokak No: 39/2 Yenibosna Bahçelievler İstanbul

Telefon

0 212 452 8747

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yenibosna Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yenibosna Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yenibosna Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Yenibosna şubesinin bulunduğu yere uzaktaysanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine yol tarifialmak için Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yenibosna Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere trafik açısından en uygunu seçilerek alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Yenibosna Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Yenibosna Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Bahçelievler Şubeleri

Bahçelievler ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takip yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alt taraftaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunu da yaptıktan sonra altındaki sorgula butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Yenibosna Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.