Mng Kargo Ydh Güneşli Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Çınar Caddesi Kavak Sok. Yalçınlar İş Merkezi No: 5 A Blok Kat: 2 Yenibosna Bahçelievler İstanbul

Telefon

0 212 657 2834

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ydh Güneşli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ydh Güneşli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ydh Güneşli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Ydh Güneşli şubesine yürüme mesafesinde değilseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Detayları sayfanın başında belirtilen Ydh Güneşli şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Haritalar altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ydh Güneşli Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Ydh Güneşli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Ydh Güneşli Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Bahçelievler Şubeleri

Bahçelievler ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunu unuttuysanız problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanmıştır kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Ydh Güneşli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.