Mng Kargo Şirinevler Şubesi

Adres

Şirinevler Mahallesi Mahmutbey Caddesi No: 82 Bahçelievler İstanbul

Telefon

0 212 652 2026

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şirinevler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şirinevler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şirinevler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Şirinevler şubesinin bulunduğu yere uzak bir konumda yer alıyorsanız aracınız veya toplu taşıma ile giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye ulaşım için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps altyapısını istifadenize sunduk. Yol tarifi ve diğer öneriler genellikle farklı faktörlere bağlıdır:

  1. Başlangıç noktası
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar
  4. Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şirinevler Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar Google Maps tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım önerileriyle birlikte trafik yoğunlukları da hesaba katılarak harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Şirinevler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Şirinevler Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Bahçelievler Şubeleri

Bahçelievler ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen yanındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunun akabinde alt kısımda sorgula butonuna tıklayın. Takip numarası hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. En yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Şirinevler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.