Mng Kargo Şirinevler Şubesi

Adres

Şirinevler Mahallesi Mahmutbey Caddesi No: 82 Bahçelievler İstanbul

Telefon

0 212 652 2026

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şirinevler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şirinevler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şirinevler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Şirinevler şubesinin bulunduğu yere uzak bir konumda yer alıyorsanız aracınız veya toplu taşıma ile giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye ulaşım için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps altyapısını istifadenize sunduk. Yol tarifi ve diğer öneriler genellikle farklı faktörlere bağlıdır:

  1. Başlangıç noktası
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar
  4. Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şirinevler Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar Google Maps tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım önerileriyle birlikte trafik yoğunlukları da hesaba katılarak harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Şirinevler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Şirinevler Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Bahçelievler Şubeleri

Bahçelievler ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün. Üstelik online kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son bir şey daha kaldı altındaki büyüteci işaretleyin. Size verilen takip kodu doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken bazen gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Şirinevler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.