Mng Kargo Kocasinan Şubesi

Adres

Kocasinan Mahallesi Mahmutbey Caddesi No: 353/6 Bahçelievler İstanbul

Telefon

0 212 651 7040

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kocasinan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kocasinan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kocasinan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında yola çıkış noktasını seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo Kocasinan şubesine uzak bir mesafedeyseniz toplu taşıma imkanlarıyla varabilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye yol tarifi sormak için Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kocasinan Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu öneriler yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine tahmini varış süreleri, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri güzergahların trafik durumları da gözetilerek sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Kocasinan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Kocasinan Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Bahçelievler Şubeleri

Bahçelievler ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik internet sitesinden kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra altında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Sonuca ulaşmak için hemen sağında yer alan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan birkaç saat sonra tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Kocasinan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.