Mng Kargo Kocasinan Şubesi

Adres

Kocasinan Mahallesi Mahmutbey Caddesi No: 353/6 Bahçelievler İstanbul

Telefon

0 212 651 7040

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kocasinan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kocasinan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kocasinan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında yola çıkış noktasını seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo Kocasinan şubesine uzak bir mesafedeyseniz toplu taşıma imkanlarıyla varabilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye yol tarifi sormak için Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kocasinan Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu öneriler yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine tahmini varış süreleri, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri güzergahların trafik durumları da gözetilerek sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Kocasinan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Kocasinan Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Bahçelievler Şubeleri

Bahçelievler ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz. Genellikle kargo takibini online yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra altında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son olarak sağ taraftaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Size verilen takip kodu hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Kocasinan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.