Mng Kargo Çobançeşme Şubesi

Adres

Çobançeşme Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No: 53 Bahçelievler İstanbul

Telefon

0 212 551 5092

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çobançeşme Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çobançeşme Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çobançeşme Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Çobançeşme şubesinin konumuna yürüyerek gitme imkanınız yoksa aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Çobançeşme şubesine rota ve yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Maps yazılımını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çobançeşme Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google yazılımı tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi rotaların trafik durumlarına da bakılarak alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Çobançeşme Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Çobançeşme Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Bahçelievler Şubeleri

Bahçelievler ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca online kargo takip süreçleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağında yer alan büyütece dokunun. Kargo takip numarası hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunuzu unuttuysanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde aynen durur ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Çobançeşme Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.