Mng Kargo Dökümcüler Şubesi

Adres

Minareli Çavuş Mahallesi Nilüfer O.S.B. Köknar Caddesi No: 46 Nilüfer Bursa

Telefon

0 224 411 0170

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Dökümcüler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Dökümcüler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Dökümcüler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Dökümcüler şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Dökümcüler şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Haritalar teknolojisini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Dökümcüler Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu öneriler Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde ekranda görünecektir.

Mng Kargo Dökümcüler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Dökümcüler Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Nilüfer Şubeleri

Nilüfer ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nilüfer ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağındaki veya altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak alt kısımda büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Dökümcüler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.