Mng Kargo Pilotsan Şubesi

Adres

Minareli Çavuş Mahallesi Minareli Çavuş Caddesi No: 20 Nilüfer Bursa

Telefon

0 224 241 8979

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Pilotsan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Pilotsan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Pilotsan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

Mng Kargo'nun Pilotsan Şubesi'ne yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa alternatif vesaitle varabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Pilotsan şubesine yol tarifi almak üzere Google tarafından sunulan Haritalar altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız. Yol tarifi genel olarak altta yer alan hususlara bağlı olarak değişmektedir:

  1. Trafik yoğunluğu
  2. Yol çalışmaları
  3. Güzergah uzunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Pilotsan Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Pilotsan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Pilotsan Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Nilüfer Şubeleri

Nilüfer ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nilüfer ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan sitemizden de kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün. Üstelik online olarak kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alttaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunu yaptıktan sonra hemen sağında yer alan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu unuttuysanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Pilotsan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.