Mng Kargo Görükle Şubesi

Adres

Dumlupınar Mahallesi Gizem Sokak No: 14/A Nilüfer Bursa

Telefon

0 224 483 4354

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Görükle Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Görükle Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Görükle Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede yola çıkış noktasını seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Görükle şubesinin adresine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Yukarıda detayları verilen Görükle şubesine yol tarifi sormak için Google Maps teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Görükle Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bunlar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı önerilerle birlikte trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Görükle Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Görükle Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Nilüfer Şubeleri

Nilüfer ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nilüfer ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik internet sitesinden kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Daha sonra sağ taraftaki büyütece dokunun. Takip numarası doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Görükle Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.