Mng Kargo Niltim Şubesi

Adres

Demirci Mahallesi 64. Sokak Nilüfer Ticaret Merkezi No: 37 Nilüfer Bursa

Telefon

0 224 441 1981

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Niltim Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Niltim Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Niltim Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Niltim şubesinin konumuna yakın değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Niltim şubesine yol tarifini sormak üzere Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Niltim Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidilir sorusunun tüm cevapları trafik de dikkate alınarak ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Niltim Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Niltim Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Nilüfer Şubeleri

Nilüfer ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nilüfer ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan sitemizden de kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Üstelik online kargo takip işlemleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt kısımda "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Niltim Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.