Mng Kargo Niltim Şubesi

Adres

Demirci Mahallesi 64. Sokak Nilüfer Ticaret Merkezi No: 37 Nilüfer Bursa

Telefon

0 224 441 1981

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Niltim Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Niltim Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Niltim Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Niltim şubesinin konumuna yakın değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Niltim şubesine yol tarifini sormak üzere Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Niltim Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidilir sorusunun tüm cevapları trafik de dikkate alınarak ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Niltim Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Niltim Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Nilüfer Şubeleri

Nilüfer ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nilüfer ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Daha sonra hemen sağındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı unuttuysanız o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Niltim Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.