Mng Kargo Özlüce Şubesi

Adres

Altınşehir Mahallesi Ata Caddesi Balkale Hüseyin Paçacı Apt. No: 19 Nilüfer Bursa

Telefon

0 224 413 3061

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Özlüce Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Özlüce Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Özlüce Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Özlüce şubesinin adresine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Mng Kargo'nun bu şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Haritalar teknolojisini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Özlüce Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu tavsiyeler yazılımsal olarak programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği trafik yoğunlukları da hesaba katılarak haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Özlüce Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Özlüce Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Nilüfer Şubeleri

Nilüfer ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nilüfer ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Son bir şey daha kaldı alt taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında aynen durur ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Özlüce Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.