Mng Kargo Özlüce Şubesi

Adres

Altınşehir Mahallesi Ata Caddesi Balkale Hüseyin Paçacı Apt. No: 19 Nilüfer Bursa

Telefon

0 224 413 3061

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Özlüce Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Özlüce Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Özlüce Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Özlüce şubesinin adresine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Mng Kargo'nun bu şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Haritalar teknolojisini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Özlüce Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu tavsiyeler yazılımsal olarak programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği trafik yoğunlukları da hesaba katılarak haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Özlüce Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Özlüce Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Nilüfer Şubeleri

Nilüfer ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nilüfer ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi yapmanız mümkün.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Sonuca ulaşmak için alttaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında bulunmaktadır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Özlüce Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.