Mng Kargo Mihraplı Şubesi

Adres

Konak Mahallesi Akçay Sokak No: 4 Beşevler Nilüfer Bursa

Telefon

0 224 453 4162

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mihraplı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mihraplı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mihraplı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Başlangıç noktası seçimini müeakip telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Mihraplı Şubesi'nin bulunduğu adrese uzaktaysanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye yol tarifi sormak için Google tarafından sunulan Haritalar altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mihraplı Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği trafik açısından en uygunu seçilerek harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Mihraplı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Mihraplı Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Nilüfer Şubeleri

Nilüfer ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nilüfer ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı hemen sağında yer alan "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu unuttuysanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanır ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Mihraplı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.