Mng Kargo Oyak Şubesi

Adres

Fethiye Mahallesi Sanayi Caddesi No: 301 Nilüfer Bursa

Telefon

0 224 241 7696

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Oyak Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Oyak Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Oyak Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada başlangıç konumunu girin.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Mng Kargo Oyak şubesine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine yol tarifini veya adresi teyit etmek için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk. Mng Kargo Oyak Şubesi'ne çizilen rotalar ve araba, bisiklet ve tren gibi ulaşım alternatifleri çoğunlukla farklı faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

  1. Yola çıkış noktanız
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapanan yollar
  4. Yol çalışmaları
  5. Acil durumlar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Oyak Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Yol tarifleri yazılımsal olarak birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine tahmini varış süreleri, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Oyak Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Oyak Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Nilüfer Şubeleri

Nilüfer ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nilüfer ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Üstelik internet sitesinden kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen yanındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Sonucu görmek için alt taraftaki büyütece dokunun. Kargo takip kodu doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz sorun değil çaresi var. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Oyak Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.