Mng Kargo 100. Yıl Şubesi

Adres

100.Yıl Bulvarı İnsan İhsan Dayılar Apartmanı No: 21 Muratpaşa Antalya

Telefon

0 242 243 5706

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo 100. Yıl Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo 100. Yıl Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo 100. Yıl Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo 100. Yıl şubesinin bulunduğu adrese yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun 100. Yıl şubesine yol tarifialmak için Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo 100. Yıl Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu öneriler Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo 100. Yıl Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Yol kazaları yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için 100. Yıl Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Muratpaşa Şubeleri

Muratpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Akabinde hemen sağındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo 100. Yıl Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.