Mng Kargo Şarampol Şubesi

Adres

Elmalı Mahallesi 4. Sokak Moral Apartmanı No: 21/C Muratpaşa Antalya

Telefon

0 242 247 8405

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şarampol Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şarampol Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şarampol Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada bir başlangıç noktası seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Şarampol şubesinin bulunduğu adrese yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa arabayla ulaşabilirsiniz.

Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye yol tarifini sormak için Google Haritalar altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şarampol Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tavsiyeler Google yazılımı tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz; araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı yöntemlerle birlikte trafik bilgisi de göz önünde bulundurularak ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Şarampol Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Şarampol Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Muratpaşa Şubeleri

Muratpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alttaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bunun ardından alt taraftaki büyütece dokunun. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Şarampol Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.