Mng Kargo Perge Şubesi

Adres

Kırcami Mahallesi Perge Bulvarı Şehitler Caddesi No: 81 B Blok No: 16 Muratpaşa Antalya

Telefon

0 242 313 1117

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Perge Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Perge Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Perge Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Perge Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz. Perge şubeye yol tarifini sormak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız. Yol tarifi, çizilen rotalar ve önerilen muhtemel araçlar tamamen ayrı ayrı etki gücü olan hususlara bağlıdır:

  1. Konumunuz
  2. Şubeye olan mesafeniz
  3. Trafik

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Perge Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bunlar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Perge Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Perge Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Muratpaşa Şubeleri

Muratpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Anasayfadan kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Bir sonraki adım olarak hemen sağında yer alan büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodunuz hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Perge Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.