Mng Kargo Aspendos Şubesi

Adres

Topçular Mahallesi Aspendos Bulvarı Dedeoğul Apartmanı No: 123/1 Muratpaşa Antalya

Telefon

0 242 312 0074

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Aspendos Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Aspendos Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Aspendos Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında yola çıkış noktasını seçin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo Aspendos şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz farklı vasıtalarla erişim sağlayabilirsiniz. Mng Kargo'nun bu şubesine rota sormak için Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullandık.

Aspendos Şubesi ve tüm şubelere verilen tarifler genellikle farklı faktörlere bağlıdır:

Mesafe, yoğunluk ve başlangıç noktanız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Aspendos Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu yol tarifleri bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Aspendos Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Yol kazaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Aspendos Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Muratpaşa Şubeleri

Muratpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemizden de kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt kısımda kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Sonucu görmek için alttaki sorgula butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları firmanın sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Aspendos Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.