Mng Kargo Düden Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Eski Sanayi Sitesi 662. Sokak No: 26/4 Muratpaşa Antalya

Telefon

0 242 344 8345

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Düden Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Düden Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Düden Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında bir başlangıç noktası seçin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Düden şubesine yakında değilseniz alternatif vesaitle giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Haritalar yazılımını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Düden Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu güzergahlar Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Düden Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Düden Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Muratpaşa Şubeleri

Muratpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip yapmanız mümkün. Üstelik online kargo takip süreçleri daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip yürütebilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında yer alan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak da hemen yanındaki büyütece dokunun. Takip kodunuz doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazen gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Düden Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.