Mng Kargo Muratpaşa Şubesi

Adres

Tahılpazarı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Emel 2 İş Merkezi No: 3/5 Muratpaşa Antalya

Telefon

0 242 247 6839

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Muratpaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Muratpaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Muratpaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo Muratpaşa şubesine yakında değilseniz arabayla gidebilirsiniz.

Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Muratpaşa şubesine yol tarifi sormak için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Muratpaşa Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu rotalar Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz farklı ulaşım önerileriyle birlikte trafik yoğunlukları da hesaba katılarak harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Muratpaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Muratpaşa Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Muratpaşa Şubeleri

Muratpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen yanındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Sonucu görmek için alt kısımda sorgula butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Muratpaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.