Mng Kargo Muratpaşa Şubesi

Adres

Tahılpazarı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Emel 2 İş Merkezi No: 3/5 Muratpaşa Antalya

Telefon

0 242 247 6839

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Muratpaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Muratpaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Muratpaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo Muratpaşa şubesine yakında değilseniz arabayla gidebilirsiniz.

Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Muratpaşa şubesine yol tarifi sormak için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Muratpaşa Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu rotalar Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz farklı ulaşım önerileriyle birlikte trafik yoğunlukları da hesaba katılarak harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Muratpaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Muratpaşa Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Muratpaşa Şubeleri

Muratpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Daha sonra alt kısımda "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu bilmiyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Muratpaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.