Mng Kargo Şirinyalı Şubesi

Adres

Şirinyalı Mahallesi 1496 Sok. Selen Apt. No: 4/1 Muratpaşa Antalya

Telefon

0 242 316 6364

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şirinyalı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şirinyalı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şirinyalı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo'nun Şirinyalı Şubesi'ne yürüyebilecek halde değilseniz farklı taşıtlarla erişim sağlayabilirsiniz.

Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye adres bilgilerini teyit etmek üzere Google'ın uygulamalarından biri olan Maps yazılımını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şirinyalı Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu güzergahlar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi seçtiğiniz güzergahın trafik durumuna göre haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Şirinyalı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Şirinyalı Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Muratpaşa Şubeleri

Muratpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce sitemizden de kargo takibine dair tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Daha sonra sağında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Şirinyalı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.