Mng Kargo Akdeniz Şubesi

Adres

Çaybaşı Mahallesi Dr. Burhanettin Onat Caddesi 1376 Sok. Mehmetbey Apt. No: 20/1 Muratpaşa Antalya

Telefon

0 242 312 6841

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Akdeniz Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Akdeniz Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Akdeniz Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo Akdeniz şubesinin bulunduğu adrese yaya gidebilecek halde değilseniz aracınız veya toplu taşıma ile erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.

İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye yol tarifi için Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Akdeniz Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu yol tarifi önerileri yazılımsal olarak otomatik olarak çizilmektedir. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileriyle birlikte ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Akdeniz Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Kapanan yollar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Akdeniz Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Muratpaşa Şubeleri

Muratpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün. Üstelik online kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağ taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunun ardından hemen sağında yer alan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını unuttuysanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Akdeniz Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.