Mng Kargo Akdeniz Şubesi

Adres

Çaybaşı Mahallesi Dr. Burhanettin Onat Caddesi 1376 Sok. Mehmetbey Apt. No: 20/1 Muratpaşa Antalya

Telefon

0 242 312 6841

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Akdeniz Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Akdeniz Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Akdeniz Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo Akdeniz şubesinin bulunduğu adrese yaya gidebilecek halde değilseniz aracınız veya toplu taşıma ile erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.

İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye yol tarifi için Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Akdeniz Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu yol tarifi önerileri yazılımsal olarak otomatik olarak çizilmektedir. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileriyle birlikte ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Akdeniz Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Kapanan yollar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Akdeniz Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Muratpaşa Şubeleri

Muratpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Son adım olarak altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Akdeniz Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.