Mng Kargo Çakmak Şubesi

Adres

Çakmak Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi No: 38/A-1 Ümraniye İstanbul

Telefon

0 216 526 2475

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çakmak Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çakmak Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çakmak Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında başlangıç konumunu girin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo'nun Çakmak Şubesi'ne yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Çakmak şubesine yol tarifi almak için Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çakmak Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu güzergahlar Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafik durumları da gözetilerek haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Çakmak Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Çakmak Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Ümraniye Şubeleri

Ümraniye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ümraniye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube yetkililerini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca online olarak kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Sonuca ulaşmak için sağındaki veya altındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Çakmak Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.