Mng Kargo Çakmak Şubesi

Adres

Çakmak Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi No: 38/A-1 Ümraniye İstanbul

Telefon

0 216 526 2475

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çakmak Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çakmak Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çakmak Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında başlangıç konumunu girin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo'nun Çakmak Şubesi'ne yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Çakmak şubesine yol tarifi almak için Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çakmak Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu güzergahlar Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafik durumları da gözetilerek haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Çakmak Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Çakmak Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Ümraniye Şubeleri

Ümraniye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ümraniye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağ taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Sonucu görmek için hemen sağında bulunan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Çakmak Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.