Mng Kargo İmes Şubesi

Adres

İmes Sanayi Sitesi E Blok No: 33 Ümraniye İstanbul

Telefon

0 216 364 3127

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İmes Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İmes Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İmes Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo İmes şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız farklı taşıtlarla erişim sağlayabilirsiniz.
Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo İmes şubesine güzergah çizimi için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İmes Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo İmes Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için İmes Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Ümraniye Şubeleri

Ümraniye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ümraniye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemizden de kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Üstelik internet sitesinden kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunu yaptıktan sonra hemen sağında bulunan büyütece dokunun. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken bazen gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Takip numarasını unuttuysanız hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo İmes Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.