Mng Kargo Tatlısu Şubesi

Adres

Şerifali Mahallesi Hatboyu Caddesi Turgut Özal Bulv. No: 103/B Ümraniye İstanbul

Telefon

0 216 594 5172

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tatlısu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tatlısu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tatlısu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Tatlısu şubesine yakın değilseniz alternatif vasıtalarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mng Kargo Tatlısu şubesineYol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tatlısu Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu güzergahlar Google Haritalar tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ayrı ayrı yol trafik bilgileri ile birlikte harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Tatlısu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Tatlısu Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Ümraniye Şubeleri

Ümraniye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ümraniye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce sitemizden de kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takibi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Sonucu görmek için hemen yanındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Tatlısu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.