Mng Kargo Tatlısu Şubesi

Adres

Şerifali Mahallesi Hatboyu Caddesi Turgut Özal Bulv. No: 103/B Ümraniye İstanbul

Telefon

0 216 594 5172

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tatlısu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tatlısu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tatlısu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Tatlısu şubesine yakın değilseniz alternatif vasıtalarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mng Kargo Tatlısu şubesineYol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tatlısu Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu güzergahlar Google Haritalar tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ayrı ayrı yol trafik bilgileri ile birlikte harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Tatlısu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Tatlısu Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Ümraniye Şubeleri

Ümraniye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ümraniye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Daha sonra hemen yanındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip kodunu unuttuysanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Tatlısu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.