Mng Kargo Kadosan Şubesi

Adres

Kadosan Sanayi Sitesi No: 56/18 Ümraniye İstanbul

Telefon

0 216 314 2918

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kadosan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kadosan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kadosan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Kadosan şubesine uzak bir konumda yer alıyorsanız arabayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Kadosan şubesine ulaşım için Google Maps altyapısını kullanıyoruz. Adres tarifi ve güzergah çizimleri genellikle aşağıdaki durumlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Konumunuz
  2. Mesafeniz
  3. Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kadosan Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu yol tarifi önerileri Google Maps tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Kadosan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Kadosan Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Ümraniye Şubeleri

Ümraniye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ümraniye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube ile irtibata geçmeden önce sitemiz üzerinden kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunun ardından sağında bulunan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numarasını unuttuysanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Kadosan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.