Mng Kargo Kadosan Şubesi

Adres

Kadosan Sanayi Sitesi No: 56/18 Ümraniye İstanbul

Telefon

0 216 314 2918

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kadosan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kadosan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kadosan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Kadosan şubesine uzak bir konumda yer alıyorsanız arabayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Kadosan şubesine ulaşım için Google Maps altyapısını kullanıyoruz. Adres tarifi ve güzergah çizimleri genellikle aşağıdaki durumlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Konumunuz
  2. Mesafeniz
  3. Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kadosan Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu yol tarifi önerileri Google Maps tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Kadosan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Kadosan Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Ümraniye Şubeleri

Ümraniye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ümraniye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemiz üzerinden kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Genellikle online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bunu da yaptıktan sonra alt kısımda büyüteci işaretleyin. Takip numarası doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları firmanın sisteminde uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Kadosan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.