Mng Kargo Şerifali Şubesi

Adres

Şerifali Mahallesi Türker Caddesi Başer Sokak No: 45 Ümraniye İstanbul

Telefon

0 216 508 1432

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şerifali Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şerifali Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şerifali Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Şerifali şubesinin adresine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız aracınız veya toplu taşıma ile ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Şerifali ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifini sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şerifali Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri rotaların trafik durumlarına da bakılarak harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Şerifali Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Şerifali Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Ümraniye Şubeleri

Ümraniye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ümraniye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmadan "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alt kısımda "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Bunu yaptıktan sonra alttaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu unuttuysanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde aynen durur ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Şerifali Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.