Mng Kargo Şerifali Şubesi

Adres

Şerifali Mahallesi Türker Caddesi Başer Sokak No: 45 Ümraniye İstanbul

Telefon

0 216 508 1432

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şerifali Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şerifali Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şerifali Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Şerifali şubesinin adresine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız aracınız veya toplu taşıma ile ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Şerifali ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifini sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şerifali Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri rotaların trafik durumlarına da bakılarak harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Şerifali Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Şerifali Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Ümraniye Şubeleri

Ümraniye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ümraniye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesinden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunun ardından sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız o da sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Şerifali Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.