Mng Kargo Des Şubesi

Adres

Yukarı Dudullu Mahallesi Des Sanayi Sitesi 1. Cadde No: 17 Ümraniye İstanbul

Telefon

0 216 508 1320

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Des Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Des Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Des Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Des şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa aracınız veya toplu taşıma ile ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Des ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Des Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu öneriler Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Des Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Des Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Ümraniye Şubeleri

Ümraniye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ümraniye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Sonucu görmek için altındaki sorgula butonuna tıklayın. Takip numaranız doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanır kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Des Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.