Mng Kargo Keyap Şubesi

Adres

Yukarı Dudullu Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi No: 269/2 Ümraniye İstanbul

Telefon

0 216 365 7997

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Keyap Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Keyap Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Keyap Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Keyap şubesinin adresine yürüyebilecek halde değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.
Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye rota sormak için Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Keyap Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu tavsiyeler Google yazılımı tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri güzergahların trafiği ile birlikte ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Keyap Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Keyap Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Ümraniye Şubeleri

Ümraniye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ümraniye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmadan 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip işlemleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alttaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Akabinde alt taraftaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında bazen gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz problem yok yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Keyap Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.