Mng Kargo Keyap Şubesi

Adres

Yukarı Dudullu Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi No: 269/2 Ümraniye İstanbul

Telefon

0 216 365 7997

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Keyap Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Keyap Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Keyap Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Keyap şubesinin adresine yürüyebilecek halde değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.
Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye rota sormak için Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Keyap Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu tavsiyeler Google yazılımı tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri güzergahların trafiği ile birlikte ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Keyap Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Keyap Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Ümraniye Şubeleri

Ümraniye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ümraniye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip yürütebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen yanındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Daha sonra altında bulunan büyütece dokunun. Takip numaranız doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını unuttuysanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezinden birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Keyap Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.