Mng Kargo İnkılap Şubesi

Adres

İnkılap Mahallesi Yaprak Sokak No: 4/5 Ümraniye İstanbul

Telefon

0 216 631 1192

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İnkılap Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İnkılap Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İnkılap Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

İnkılap şubesinin adresine yürüyebilecek halde değilseniz farklı ulaşım imkanlarıyla varabilirsiniz. İnkılap şubeye yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İnkılap Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine arabayla, bisikletle veya yürüyerek nasıl gidilebileceği trafik yoğunlukları da hesaba katılarak harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo İnkılap Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için İnkılap Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Ümraniye Şubeleri

Ümraniye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ümraniye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesinden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağındaki veya altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Son bir şey daha kaldı sağ taraftaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip numarası hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodu firmanın sisteminde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo İnkılap Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.