Mng Kargo Ümraniye Şubesi

Adres

Atakent Mahallesi Mithatpaşa Caddesi Civan Mert Sokak No: 9 Ümraniye İstanbul

Telefon

0 216 521 1748

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ümraniye Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ümraniye Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ümraniye Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Ümraniye şubesine yürüyebilecek halde değilseniz arabanızla gidebilirsiniz.
Detayları sayfanın başında belirtilen Ümraniye şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google'ın uygulamalarından biri olan Maps uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ümraniye Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım önerileriyle birlikte harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Ümraniye Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Ümraniye Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Ümraniye Şubeleri

Ümraniye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ümraniye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Anasayfadan kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Açılacak olan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son adım olarak alt taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Ümraniye Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.