Mng Kargo Ümraniye Şubesi

Adres

Atakent Mahallesi Mithatpaşa Caddesi Civan Mert Sokak No: 9 Ümraniye İstanbul

Telefon

0 216 521 1748

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ümraniye Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ümraniye Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ümraniye Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Ümraniye şubesine yürüyebilecek halde değilseniz arabanızla gidebilirsiniz.
Detayları sayfanın başında belirtilen Ümraniye şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google'ın uygulamalarından biri olan Maps uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ümraniye Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım önerileriyle birlikte harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Ümraniye Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Ümraniye Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Ümraniye Şubeleri

Ümraniye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ümraniye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunu da yaptıktan sonra altında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem değil, çaresi var. Mng Kargo takip sayfamızda bu konularla ilgili her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Ümraniye Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.