Mng Kargo Santral Şubesi

Adres

Tantavi Mahallesi Menteşoğlu Caddesi No: 18/1 Ümraniye İstanbul

Telefon

0 216 481 0391

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Santral Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Santral Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Santral Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip yeni bir işleme gerek yok.

Santral Şubesi'nin bulunduğu adrese uzak bir konumda yer alıyorsanız toplu taşıma imkanlarıyla gidebilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine yol tarifi almak üzere Google'ın geliştirdiği Google Maps sitesini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Santral Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine gidebilmeniz için yaya, araba, bisiklet veya toplu taşıma gibi tüm alternatifler ve ulaşım yöntemleri sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Santral Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Santral Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Ümraniye Şubeleri

Ümraniye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ümraniye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdan kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Son olarak da sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Santral Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.