Mng Kargo Altındağ Şubesi

Adres

İzeltaş Galeria 2. Kısım 6172. Sokak No: 10/14 Işıkkent Bornova İzmir

Telefon

0 232 472 2415

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Altındağ Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Altındağ Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Altındağ Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Altındağ şubesinin bulunduğu adrese yaya gidilemiyorsa farklı ulaşım imkanlarıyla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Mng Kargo Altındağ şubesine yol tarifi almak için Google'ın geliştirdiği Google Maps sitesini ve uygulamasını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Altındağ Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifi ve tahmini süreler yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Altındağ Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Altındağ Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Bornova Şubeleri

Bornova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik internet sitesinden kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alttaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Bunu da yaptıktan sonra sağ taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Takip numarası doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanmıştır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Altındağ Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.