Mng Kargo Ege Şubesi

Adres

Çınarlı Mahallesi 3. Sanayi Sitesi 412. Sokak No: 20 Bornova İzmir

Telefon

0 232 486 0276

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ege Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ege Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ege Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo Ege şubesine yürüme mesafesinde değilseniz arabayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye yol tarifini sormak için Google Haritalar yazılımını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ege Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bunlar Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte trafik yoğunlukları da hesaba katılarak ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Ege Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Ege Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Bornova Şubeleri

Bornova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce sitemiz üzerinden kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Anasayfadan kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Akabinde altında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Takip numarası doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Ege Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.