Mng Kargo Pınarbaşı Şubesi

Adres

Kemalpaşa Mahallesi 5. Sanayi Sitesi 7410. Sokak No: 39/18 Pınarbaşı Bornova İzmir

Telefon

0 232 478 3914

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Pınarbaşı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Pınarbaşı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Pınarbaşı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Pınarbaşı şubesine yakında değilseniz arabayla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye yol tarifini sormak üzere Google Maps teknolojisini istifadenize sunduk. Pınarbaşı Şubesi için çizilen güzergahlar aslında aşağıdaki değişkenlere ve parametrelere bağlı olarak değişmektedir:

  1. Başlangıç noktası
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar
  4. Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Pınarbaşı Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tarifler Google'ın Haritalar uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri rotaların trafik durumlarına da bakılarak haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Pınarbaşı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Pınarbaşı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Bornova Şubeleri

Bornova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Son bir şey daha kaldı hemen sağında yer alan büyütece dokunun. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunu unuttuysanız problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Pınarbaşı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.