Mng Kargo Çamdibi Şubesi

Adres

Mersinli Mahallesi 1. Sanayi Sitesi 2822. Sokak No: 52/A Çamdibi Bornova İzmir

Telefon

0 232 458 2135

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çamdibi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çamdibi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çamdibi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Başlangıç noktası seçimini müeakip akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Çamdibi şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz toplu taşımayla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.
Çamdibi ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine güzergah çizimi için Google tarafından geliştirilen Maps altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çamdibi Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu güzergahlar yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde ekranda belirecektir.

Mng Kargo Çamdibi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Çamdibi Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Bornova Şubeleri

Bornova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son adım olarak sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunu unuttuysanız sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında aynen durur ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Çamdibi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.