Mng Kargo Çamdibi Şubesi

Adres

Mersinli Mahallesi 1. Sanayi Sitesi 2822. Sokak No: 52/A Çamdibi Bornova İzmir

Telefon

0 232 458 2135

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çamdibi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çamdibi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çamdibi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Başlangıç noktası seçimini müeakip akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Çamdibi şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz toplu taşımayla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.
Çamdibi ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine güzergah çizimi için Google tarafından geliştirilen Maps altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çamdibi Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu güzergahlar yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde ekranda belirecektir.

Mng Kargo Çamdibi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Çamdibi Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Bornova Şubeleri

Bornova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesinden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi yapmanız imkan dahilinde. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen yanındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son adım olarak altında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde kayıtlıdır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Çamdibi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.