Mng Kargo Özkanlar Şubesi

Adres

Kazım Dirik Mahallesi Gediz Caddesi No: 13/C Bornova İzmir

Telefon

0 232 343 6213

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Özkanlar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Özkanlar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Özkanlar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Özkanlar şubesinin adresine yürüme mesafesinde değilseniz arabanızla ulaşabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Özkanlar şubesine yol tarifi almak üzere Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Özkanlar Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tarifler yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Özkanlar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Özkanlar Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Bornova Şubeleri

Bornova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Genellikle online kargo takip süreçleri zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Son adım olarak altında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodunuz doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde saklanır ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Özkanlar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.