Mng Kargo Özkanlar Şubesi

Adres

Kazım Dirik Mahallesi Gediz Caddesi No: 13/C Bornova İzmir

Telefon

0 232 343 6213

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Özkanlar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Özkanlar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Özkanlar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Özkanlar şubesinin adresine yürüme mesafesinde değilseniz arabanızla ulaşabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Özkanlar şubesine yol tarifi almak üzere Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Özkanlar Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tarifler yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Özkanlar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Özkanlar Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Bornova Şubeleri

Bornova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunun akabinde alt kısımda büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı bilmiyorsanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Özkanlar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.