Mng Kargo Fedex İzmir Şubesi

Adres

Yunus Emre Mahallesi 7402/3 Sokak No: 30/2 Pınarbaşı Bornova İzmir

Telefon

0 232 463 8340

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fedex İzmir Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fedex İzmir Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fedex İzmir Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Fedex İzmir şubesinin bulunduğu yere uzak bir konumdaysanız farklı ulaşım imkanlarıyla varabilirsiniz.

Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye yol tarifialmak için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fedex İzmir Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bunlar Google Haritalar tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Fedex İzmir Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Fedex İzmir Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Bornova Şubeleri

Bornova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takip yapmanız imkan dahilinde.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alt kısımda "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Daha sonra sağındaki veya altındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Fedex İzmir Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.