Mng Kargo Fedex İzmir Şubesi

Adres

Yunus Emre Mahallesi 7402/3 Sokak No: 30/2 Pınarbaşı Bornova İzmir

Telefon

0 232 463 8340

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fedex İzmir Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fedex İzmir Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fedex İzmir Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Fedex İzmir şubesinin bulunduğu yere uzak bir konumdaysanız farklı ulaşım imkanlarıyla varabilirsiniz.

Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye yol tarifialmak için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fedex İzmir Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bunlar Google Haritalar tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Fedex İzmir Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Fedex İzmir Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Bornova Şubeleri

Bornova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın üstündeki kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alt kısımda kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Sonucu görmek için hemen sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Size verilen takip kodu doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde bazen bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu unuttuysanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Fedex İzmir Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.