Mng Kargo Doğanlar Şubesi

Adres

Doğanlar Mahallesi 4. Sanayi Sitesi 129/2 Sokak No: 1/5 Bornova İzmir

Telefon

0 232 375 2027

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Doğanlar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Doğanlar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Doğanlar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo'nun Doğanlar Şubesi'ne yaya gidilemiyorsa farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Doğanlar şubeye yol tarifi almak için Google Haritalar teknolojisini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Doğanlar Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tarifler Google tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafik durumları da gözetilerek harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Doğanlar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Doğanlar Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Bornova Şubeleri

Bornova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman online kargo takip süreçleri daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alt taraftaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son adım olarak hemen sağındaki sorgula butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını kaybettiyseniz problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Doğanlar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.