Mng Kargo Doğanlar Şubesi

Adres

Doğanlar Mahallesi 4. Sanayi Sitesi 129/2 Sokak No: 1/5 Bornova İzmir

Telefon

0 232 375 2027

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Doğanlar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Doğanlar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Doğanlar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo'nun Doğanlar Şubesi'ne yaya gidilemiyorsa farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Doğanlar şubeye yol tarifi almak için Google Haritalar teknolojisini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Doğanlar Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tarifler Google tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafik durumları da gözetilerek harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Doğanlar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Doğanlar Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Bornova Şubeleri

Bornova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz. Genellikle online kargo takip işlemleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağ taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak sağındaki veya altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı unuttuysanız o da sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Doğanlar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.