Mng Kargo Işıkkent Şubesi

Adres

Egemenlik Mahallesi Ayakkabıcılar Sitesi 6136. Sokak No: 10 Işıkkent Bornova İzmir

Telefon

0 232 436 2583

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Işıkkent Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Işıkkent Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Işıkkent Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde bir başlangıç noktası seçin.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Işıkkent Şubesi'nin bulunduğu yere yakın değilseniz toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Yukarıda detayları verilen Işıkkent Şubesi'ne yol tarifini sormak üzere Google Maps sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Işıkkent Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bunlar Google yazılımı tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifi bilgileriniz harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Işıkkent Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Işıkkent Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Bornova Şubeleri

Bornova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Üstelik online kargo takibi hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Son olarak da alttaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar bakın.

Takip numarasını kaybettiyseniz hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Işıkkent Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.