Mng Kargo Mtk Şubesi

Adres

Meriç Mahallesi MTK Tekstilciler Sitesi 745. Sokak No: 36/A Çamdibi Bornova İzmir

Telefon

0 232 459 0057

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mtk Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mtk Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mtk Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde yola çıkış noktasını seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mtk şubesinin konumuna yaya gidebilecek halde değilseniz farklı ulaşım imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Mtk Şubesi'ne yol tarifini sormak için Google Haritalar altyapısının güzelliklerini kullandık.

Rotaların çizimi genel olarak her birinin ağırlığı farklı olmak üzere belli faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

Seçtiğiniz başlangıç noktası, şubeye olan mesafeniz, yol boyunca trafik yoğunluğu ve muhtelif yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mtk Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar Google Haritalar tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere yol trafik bilgileri ile birlikte harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Mtk Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Mtk Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Bornova Şubeleri

Bornova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi yürütebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip yapmanız mümkün.

Sayfanın en üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Daha sonra alt taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Mtk Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.