Mng Kargo Cihangir Şubesi

Adres

Cihangir Mahallesi Sıraselviler Caddesi Soğancı Sokak No: 9 Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 293 4117

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Cihangir Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Cihangir Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Cihangir Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Cihangir şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Cihangir şubesine yol tarifini sormak için Google Haritalar uygulamasının imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Cihangir Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bunlar Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte rotaların trafik durumlarına da bakılarak harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Cihangir Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Cihangir Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen yanındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Daha sonra hemen yanındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip numarası doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde aynen durur kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Cihangir Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.