Mng Kargo Cihangir Şubesi

Adres

Cihangir Mahallesi Sıraselviler Caddesi Soğancı Sokak No: 9 Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 293 4117

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Cihangir Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Cihangir Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Cihangir Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Cihangir şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Cihangir şubesine yol tarifini sormak için Google Haritalar uygulamasının imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Cihangir Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bunlar Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte rotaların trafik durumlarına da bakılarak harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Cihangir Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Cihangir Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı hemen sağında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numaranız hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Cihangir Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.